امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي بخش امامزاده عبدا...(ع) برگزار شد/گزارش تصويري :

شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي بخش امامزاده عبدا...(ع) برگزار شد

اين جلسه که با حضور رئيس ثبت احوال ،شوراي اسلامي بخش و روستا و دهياران در محل بخشداري امامزاده عبدا...(ع) برگزار شد بخشدار ضمن بزرگداشت سالگرد رحلت امام خميني (ره)، نقش ثبت وقايع حياتي را در برنامه‌ريزي‌ و تصميم‌گيري‌ بسيار حائز اهميت دانست و اظهار داشت: اين امر بستر تصميم‌گيري و برنامه‌ريزي عادلانه را فراهم مي کند.

يحيي عسگري پور در ادامه افزود:ثبت کامل وقايع حياتي مي تواند بسياري از مشکلات را بر طرف نمايد و تازماني که آمار دقيق نباشد هيچ برنامه و اصولي بر روي نظم و مقررات نيست، ثبت احوال وظيفه بسيار سنگيني درباره ثبت وقايع حياتي برعهده دارد و تا کنون از عهده اين مسئوليت به خوبي برآمده است. 

همچنين در پايان خاطرنشان شد:باستناد بند 5 ماده 10 از فصل دوم اساسنامه تشکيلات سازمان دهياريها مصوب 1388/11/21 با توجه به شرح وظليف دهياران همکاري تام و همه جانبه را با ثبت احوال در جهت ثبت مواليد و متوفيات و تهيه آمار و ارائه به سازمان مربوطه داشته باشند.


نوشته شده در : ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت : ۰۳:۰۳ بعدازظهر |  
روز جهاني پوکي استخوان
روز صادرات
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۱۲ : ۳۹
اذان صبح : ۴ : ۴۶ : ۳۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۷ : ۰۰
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۴ : ۳۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۶۳۲۲۵
كل بازديدكنندگان : ۶۹۶۸۰۸
نمايش هاي امروز : ۱۸۰۱
بازديد هاي امروز : ۱۷۰۸
افراد آنلاين : ۱۱۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions