حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي بخش امامزاده عبدا...(ع) برگزار شد/گزارش تصويري :

شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي بخش امامزاده عبدا...(ع) برگزار شد

اين جلسه که با حضور رئيس ثبت احوال ،شوراي اسلامي بخش و روستا و دهياران در محل بخشداري امامزاده عبدا...(ع) برگزار شد بخشدار ضمن بزرگداشت سالگرد رحلت امام خميني (ره)، نقش ثبت وقايع حياتي را در برنامه‌ريزي‌ و تصميم‌گيري‌ بسيار حائز اهميت دانست و اظهار داشت: اين امر بستر تصميم‌گيري و برنامه‌ريزي عادلانه را فراهم مي کند.

يحيي عسگري پور در ادامه افزود:ثبت کامل وقايع حياتي مي تواند بسياري از مشکلات را بر طرف نمايد و تازماني که آمار دقيق نباشد هيچ برنامه و اصولي بر روي نظم و مقررات نيست، ثبت احوال وظيفه بسيار سنگيني درباره ثبت وقايع حياتي برعهده دارد و تا کنون از عهده اين مسئوليت به خوبي برآمده است. 

همچنين در پايان خاطرنشان شد:باستناد بند 5 ماده 10 از فصل دوم اساسنامه تشکيلات سازمان دهياريها مصوب 1388/11/21 با توجه به شرح وظليف دهياران همکاري تام و همه جانبه را با ثبت احوال در جهت ثبت مواليد و متوفيات و تهيه آمار و ارائه به سازمان مربوطه داشته باشند.


نوشته شده در : ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت : ۰۳:۰۳ بعدازظهر |  
شهادت حضرت امام علي النقي الهادي(254ق)
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۶ : ۲۸
اذان صبح : ۴ : ۴۰ : ۳۲
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۱۹
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۰ : ۴۶
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۰۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۹۵۹۲۶
كل بازديدكنندگان : ۲۷۰۳۲۳
نمايش هاي امروز : ۵۰۵
بازديد هاي امروز : ۴۴۸
افراد آنلاين : ۶۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions