امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - نحوه و آيين نامه تبليغات انتخاباتي شورا هاي اسلامي :

 

يحيي عسگري پور در کلاس توجيهي وآشناي با دستور العمل وآيين نامه تبليغات جهارمين دوره شوراي اسلامي خواستار رعايت و تعهد به اصول قانوني به خصوص در مدت تبليغات انتخاباتي را معياري براي پاي‌بندي به سخنان، وعده‌ها و برنامه‌هاي اعلام شده نامزدها پس از انتخابات دانست.بخشدار امامزاده عبدالله ع: آيين‌نامه‌ها و دستورالعمل‌هاي بسيار روشني براي مشخص شدن موارد مجاز و غيرمجاز تبليغاتي تدوين شده و در اختيار نامزدها قرار گرفته و انتظار مي‌رود کساني که قرار است روي صندلي‌هاي شوراي اسلامي شهر و روستا بنشينند، پيش از همه به اين موارد پاي‌بند باشند.

 از آنجاييکه، دستورالعمل مصاديق تبليغات مجاز در
۱۳ بند و تبليغات غيرمجاز در ۲۱ بند به عنوان چکيده‌اي از اصول قانون انتخابات تهيه و منتشر شده است و لزوم توجه کامل به آن از سوي نامزدها و هواداران آنها قابل توجه و تاکيد مي‌باشد.

وي با اشاره به برخي از اين مفاد گفت: نامزدها مي‌توانند با چاپ حداکثر دو نوع تصوير بر روي پوسترها و اعلان‌هاي تبليغاتي خود، انواع جزوه و تراکت و زندگي‌نامه را براي افزايش آگاهي مردم با پيشينه و برنامه‌هاي آتي آنها تهيه و توزيع نمايند. استفاده از هرگونه مصاديق تبليغاتي با ابعاد حداکثر
۱۰۰ در ۷۰ سانتي متر در نقاط معين شده براي نصب تبليغات هم از ديگر شيوه‌هاي قانوني براي معرفي و تبليغ نامزدها مي‌باشد

عسگري پور، برگزاري برنامه سخنراني و پرسش و پاسخ از طرف نامزدهاي انتخاباتي و طرفداران آنها را از جمله راه‌هاي موثر و قانوني در معرفي نامزدها و ديدگاه‌هاي آنها دانست و افزود: تجربه ثابت کرده است که ارايه برنامه هاي مدون، واقعي و قابل اجرا، به دور از کلي‌نگري و کاربردي مي‌تواند نقش موثري در جلب توجه مردم داشته باشد.
همچنين با اشاره به برخي عناوين غيرمجاز در تبليغات نامزدها گفت: انتظار مي‌رود نامزدهاي انتخابات شورا و هواداران آنها توجه کافي نسبت به ممنوعيت ديوار نويسي، راه اندازي کاروانهاي تبليغاتي و استفاده از بلندگو خارج از محل سخنراني و يا ستاد تبليغاتي انتخاباتي داشته باشند و از نصب هرگونه پلاکارد با ابعاد بيشتر از
۱۰۰ در ۷۰ سانتي متر در محل هايي به جز ستادهاي تبليغاتي خودداري نمايند چون اين موارد در آيين نامه انتخابات شوراهاي اسلامي به عنوان مصاديق تبليغات غيرمجاز معرفي و تصريح شده اند.

وي افزود: فعاليتهاي انتخاباتي کارمندان در ساعات اداري ممنوع و مصداق تخلف محسوب مي شود؛ همچنين انجام فعاليت هاي تبليغاتي توسط مجريان و ناظران انتخابات در همان حوزه انتخابيه نيز ممنوع مي باشد.
 بخصوص دهياران محترم ضمن توجه خا  ص ورعايت موارد قانوني وبا همدلي وهماهنگي لازم در فضاي روستاايجاد شور ونشاط  شاهدحضور گسترده مردم در پاي صندوق اخذ راي باشيم 
00 بخشدار امامزده عبدالله ع، آسيب رساندن به تبليغات محيطي مانند تابلوهاي علائم راهنمايي، مدارس و امثال آنها، همچنين مبلمان شهري مانند ، تاسيسات دولتي، باجه هاي تلفن و پست هاي برق و تلفن از طريق چسباندن موارد تبليغاتي روي آنها تخلف محسوب شده و قابل پيگيري است.

وي از نامزدها و هواداران آنها خواست با رعايت مصاديق اخلاق انتخاباتي از تخريب رقباي خود در جلسات و يا در تبليغات مکتوب شان خودداري نموده و با معرفي برنامه ها و توانمندي هايشان نظر مردم را جلب نمايند.

 همچنين نقش مطبوعات و اصحاب رسانه را نيز مورد تاکيد قرار داد و گفت: نامزدها مي توانند از توانمندي بازوهاي اطلاع رساني جامعه به خوبي بهره برده و به معرفي شايسته و همراه با واقعيت خود پرداخته و لازم است از تخريب ديگران خودداري نمايند.
و همچننين: نامزدها در هر منطقه شهرداري مي توانند يک ستاد تبليغات انتخاباتي اعم با هر عنوان اعم از مردمي، بانوان؛ جوانان و امثال آن براي ساماندهي فعاليتهاي تبليغي خود داشته باشند و در زمان اعلام شده براي تبليغات از طريق اين ستادها به فعاليت بپردازند، ساير موارد مرتبط با اين مساله از طريق بخشداري و نهادهاي مسئول به اطلاع نامزدها خواهد رسيد.

عسگري پوردر خاتمه ضمن آرزوي موفقيت براي تمامي نامزدهاي تلاشگر شوراهاي اسلامي شهر و روستا در  بخش امامزاده عبدالله آمل ابراز اميدواري نمود نامزدها با رعايت تمام موارد قانوني، پايبندي خود به قانون را ابتدا از خود آغاز نموده و به مردم نشان دهند تا چه اندازه بر حرفها و قولهاي خود استوار هستند.

گفتني است انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين بخش همزمان با يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري  با سراسر کشور روز جمعه 24/3
۲۴ خرداد ماه برگزار مي شود[[[[[[[[[[[: طبق ماده 61 از آيين‌نامه اجرايي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و 62 از آيين‌نامه اجرايي انتخابات شوراهاي اسلامي روستا، مدت فعاليت تبليغات انتخاباتي براي کليه نامزدها يکسان است و 8 روز قبل از روز اخذ رأي آغاز مي‌گردد و تا 24 ساعت قبل از روز اخذ رأي ادامه خواهد داشت


نوشته شده در : ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت : ۰۴:۰۳ بعدازظهر |  
روز جهاني پوکي استخوان
روز صادرات
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۱۲ : ۳۹
اذان صبح : ۴ : ۴۶ : ۳۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۷ : ۰۰
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۴ : ۳۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۶۳۲۴۱
كل بازديدكنندگان : ۶۹۶۸۲۴
نمايش هاي امروز : ۱۸۱۷
بازديد هاي امروز : ۱۷۲۴
افراد آنلاين : ۱۱۴

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions