حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
اخبار - معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل: مردم آمل در ساخت زائرسراي مازندراني‌ها در مشهد مقدس پيشقدم خواهند بود :

 معاون استاندار مازندران با اشاره به تعدد خيران در آمل، گفت: مردم اين شهرستان نيز پيشتاز ساخت زائرسراي محرومان در مشهد مقدس باشند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل: غلام‌حسين شفيع‌زاده در جلسه ستاد ساخت زائرسرا مازندراني‌ها در مشهد مقدس واقع در دفتر فرماندار اين شهرستان با اشاره به اينکه با توجه به تاکيدات مقام معظم رهبري جهت ساخت زائرسرا از همه استان‌ها در مشهد مقدس، ستادي در استانداري مازندران تشکيل شد، بيان کرد: اين ستاد با حضور نماينده ولي فقيه مازندران، معاون عمراني استانداري مازندران، رياست نمايندگي شوراي سياست‌گذاري ائمه جمعه استان و جمعي از فرمانداران برگزار شد.


وي با اعلام اينکه در اين ستاد ساخت زائرسرا براي خانواده‌هاي بي‌بضاعت و نيازمندي که براي نخستين بار عازم حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف مي‌شوند، مصوب شده است، افزود: در اين نشست با تصميمات اتخاذ شده براي هر يک از شهرستان‌هاي استان سهميه‌اي براي آغاز و تکميل ساخت پروژه زائرسرا تعيين شد.

شفيع‌زاده با تاکيد بر اينکه اعتبار هر يک از شهرستان‌ها بر اساس آمار جمعيتي مشخص شده که آمل در رديف سوم قرار گرفت، افزود: براي اين شهرستان اعتباري بالغ بر ۱۴ ميليارد و ۷۴۰ ميليون ريال مصوب شده که در مرحله نخست سهميه اين شهرستان ۳ ميليارد ريال اختصاص يافت.

وي با بيان اينکه براي دريافت وجوهات از سوي شوراي سياست‌گذاري ائمه جمعه مازندران قبوض ارائه مي‌شود، تصريح کرد: اين قبوض‌ در اختيار دستگاه‌ها و نهادهاي دولتي قرار مي‌گيرد تا در اين امر ورود پيدا کنند.

فرماندار آمل، از فراهم شدن زمين براي ساخت اين پروژه از سوي شهرداري مشهد مقدس با صدور پروانه رايگان خبر داد و گفت: پروژه ساخت زائرسرا در زميني به مصافت ۹۵۷ مترمربع با زيربناي ۸ هزار و ۴۰۰ متر بوده که در هفت طبقه با تجهيزات کامل رفاهي و مذهبي ساخته مي‌شود.

شفيع‌زاده با ابراز خرسندي از ساخت اين زائرسرا براي افراد و خانواده‌هاي بي‌بضاعت و قشر ضعيف جامعه‌ يادآور شد: همه مديران و نهادهاي دولتي بايد در اين کار خداپسندانه تعامل و مشارکت داشته و از کمک‌هاي مردمي مساعدت تا براي آخرت خود ره‌توشه‌اي فراهم کنند.

معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل خاطرنشان کرد: شهرستان آمل در همه کارها و امور خيريه در استان و کشور هميشه بر سر زبان‌ها بوده است با توجه به اينکه نبايد در اين امر از کمک رسانه‌ها و مطبوعات جهت انعکاس ساخت زائرسرا با تبليغات گسترده‌اي براي تنوير افکار عمومي غافل بود.

 


نوشته شده در : ۱۷ دي ۱۳۹۳ - ساعت : ۰۸:۱۰ قبل‏ازظهر |  
روز جهاني پوکي استخوان
روز صادرات
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۱۲ : ۳۹
اذان صبح : ۴ : ۴۶ : ۳۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۷ : ۰۰
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۴ : ۳۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۶۳۲۱۴
كل بازديدكنندگان : ۶۹۶۷۹۷
نمايش هاي امروز : ۱۷۹۰
بازديد هاي امروز : ۱۶۹۷
افراد آنلاين : ۱۰۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions