رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
اخبار - استاندار مازندران دربازديد از بقعه ناصرالحق اطروش در آمل بيان داشت: ما قطعا از مسئولين شهري در حفظ اين آثار حمايت همه جانبه خواهيم کرد :

 دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران به همراه فرماندار ويژه شهرستان آمل،رئيس شوراي شهر و شهردار آمل از بقعه ناصرالحق اطروش در آمل بازديد نمودند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل:دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران از روند بازسازي بقعه ناصرالحق اطروش در آمل بازديد نمود در اين بازديد که فرماندارويژه ، رئيس شوراي شهر و شهردار آمل ايشان را همراهي مي‌کردند استاندار مازندران توضيحات لازم را در مورد ضرورت بازسازي اين بقعه با توجه به تاكيدات مقام معظم رهبري ارائه نمودند.


در حاشيه اين ديدار خسرو ابراهيم زاده رييس شوراي اسلامي شهر آمل از استاندار مازندران درخواست کرد تا باهمت خود از تخريب اين آثار جلوگيري کرده و براي حفظ آن به مسئولين آملي و مردم آمل کمک کند.

خسرو ابراهيم زاده در اين رابطه گفت: متاسفانه با توجه به برخي تصميمات شهر کهن آمل که در زير خاک مدفون است و تاريخ چند هزار ساله آمل را در دل خود نهفته است در خطر ميباشد و ميراث فرهنگي با توجه به ادله هاي موجود بنا به دلايل نا معلوم نتوانست به موفقيت برسد و امروز اين خطر حس ميشود که ميراث به جا مانده از شهر کهن آمل زير انبوهي از خاک و ساختمان هاي سر به فلک کشيده فراموش شود.


رييس شوراي اسلامي شهر آمل در ادامه گفت: يک لحظه تصور کنيد که اگر ما امروز سکوت کنيم فردا به آيندگان بايد چه جوابي دهيم و تاريخ در مورد ما چه قضاوتي خواهد کرد؟ درخواست بنده از مقام عالي دولت در استان اين است که با تدبير و همت خود براي حفظ اين آثار تلاش کند و صداي ما را به مسئولين کشور برساند.

در همين رابطه ربيع فلاح اظهار داشت: در حال بررسي اين موضوع ميباشيم و اگر بتوانيم براي حفظ اين آثار کمک ميکنيم. اين محل ميراث فرهنگي آمل که نه ؛ بلکه ميراث استان و کشور مي باشد و ما بايد با اين اقدام به فرزندان  خود  و نسل هاي آينده کمک کنيم تا از تاريخ شهر و کشور خود مطلع شوند.


ربيع فلاح در ادامه گفت: اين ميراث از نسلي به نسل ديگر منتقل ميشود و همه بايد دست در دست يکديگر قرار داده و اين آثار را احيا کنيم و ما قطعا از مسئولين شهري آمل در حفظ اين آثار حمايت همه جانبه خواهيم کرد. 


نوشته شده در : ۲۰ دي ۱۳۹۳ - ساعت : ۱۱:۱۰ قبل‏ازظهر |  
روز جهاني پوکي استخوان
روز صادرات
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۱۲ : ۳۹
اذان صبح : ۴ : ۴۶ : ۳۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۷ : ۰۰
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۴ : ۳۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۶۳۲۰۲
كل بازديدكنندگان : ۶۹۶۷۸۵
نمايش هاي امروز : ۱۷۷۸
بازديد هاي امروز : ۱۶۸۵
افراد آنلاين : ۹۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions