امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
اخبار - فرماندار ويژه شهرستان آمل مطرح کرد: کشاورزان نبايد هزينه عدم مديريت در مهار آب سطحي را بپردازند :

شفيع‌زاده در جلسه بررسي وضعيت انجمن صنفي برنجکاران مطرح نمود: در طول 12 ماه ازسال فقط 3 ماه کشاورزان از آب استفاده مي کنند و 9 ماه ديگر آب بي جهت به دريا ريخته مي شود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل:غلامحسين شفيع زاده، فرماندار ويژه شهرستان آمل، درجلسه بررسي وضعيت انجمن صنفي برنجکاران شهرستان آمل با بيان اينکه مشکلات ونارسايي هايي دربخش کشاورزي وجود دارد گفت: بخش کشاورزي با توجه به وجود نيروهاي متخصص و کشاورزان با تجربه و خبره اي که داريم از ظرفيت بالايي در اين حوزه برخوردار است و اگر هم نارسايي در اين حوزه وجود دارد به دليل اين بوده که سرمايه گذاري مناسب در اين حوضه انجام نشده است.


وي افزود: مديران بخش هاي مختلف بخش کشاورزي بايد در راستاي تبيين جايگاه بخش کشاورزي در مجامع، محافل و رسانه ها تلاش و ارزش ها و ظرفيت هاي اين بخش را عنوان کنند.

فرماندار ويژه شهرستان آمل با تاکيد بر اين که گرفتن حقابه از کشاورزان براساس مصوبه مجلس شوراي اسلامي خلاف است ادامه داد:  متاسفانه عليرغم مصوب بودن نگرفتن حقابه از کشاورزان ،شاهد هستيم که کشاورزان براي گرفتن جواب استعلامات از اداره آبياري با مشکل مواجه هستند و تا زماني حقابه را پرداخت نکنند جواب استعلام داده نمي شود.


شفيع زاده اضافه کرد: در طول 12 ماه ازسال فقط 3 ماه کشاورزان از آب استفاده مي کنند و 9 ماه ديگر آب بي جهت به دريا ريخته مي شود که بايد توان عدم مديريت در مهار آب را کشاورزان پرداخت کنند.

وي اضافه کرد: مسئولان بايد گلايه ها و شکايت ها از يکديگر را کنار گذاشته و با هدف خدمت رساني به مردم موحد و مومن ايران اسلامي با همکاري هاي بين بخشي پشتيبان و ياريگر هم باشند.


فرماندار ويژه شهرستان آمل با بيان اينکه تعاوني هاي توليد نقش پيشرو در عرصه کشاورزي ايفا کنند گفت: شرکت تعاوني کشاورزان و انجمن صنفي برنجکاران بايد در راستاي شرح وظايف محوله و براي حل مشکلات کشاورزان تلاش کرده و موازي کاري انجام ندهند.

 

 


نوشته شده در : ۲۵ دي ۱۳۹۳ - ساعت : ۱۰:۱۰ قبل‏ازظهر |  
روز جهاني پوکي استخوان
روز صادرات
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۱۲ : ۳۹
اذان صبح : ۴ : ۴۶ : ۳۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۷ : ۰۰
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۴ : ۳۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۶۳۲۵۷
كل بازديدكنندگان : ۶۹۶۸۳۹
نمايش هاي امروز : ۱۸۳۳
بازديد هاي امروز : ۱۷۳۹
افراد آنلاين : ۷۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions